מקלחונים מזכוכית

 מקלחונים מזכוכית בהתאמה לחדרי האמבטיה שלכם – מקבץ מידע קצר

מקלחונים מזכוכית בחדרי האמבטיה מהווים את אחד מהמלוטשים שבמתקני הרחצה שבהם. מקלחונים מזכוכית נושאים עמם זהות עיצובית ייחודית המתבטאת בשילוב זכוכית מהודרת, באבן שיש משובחת בפנים, ואיך אפשר בלי רכיבי הפרזול הייחודיים כמו ידיות הפתיחה ומסגרות תאי הכניסה? במאמר שלפניכם תוכלו לקבל מידע PER SE על מקלחונים מזכוכית אשר יסייע לכם לבחור אותם באופן מיטבי.

מבנה דלתות הכניסה

דלתות הכניסה עשויות להיות דלתות פתיחה או דלתות הזזה. ברוב המקלחונים שתיתקלו בהם יהיו אלה דלתות הזזה, אשר מצטיינות בחיסכון בנפח ובכך שהן לא גורעות משאבי מקום. לעומת זאת, דלתות פתיחה הן דלתות נפח ממש כמו דלתות הפנים בחדרים השונים במרבית הבתים: תופסות נפח וגורעות משאבי מקום. יחד עם זאת, הן חסכניות בתחזוקה משום שדלתות הזזה מבוססות על מסילות בעוד דלתות פתיחה מצריכות טיפול קל יחסית של שימון צירים.

חומרי הייצור של דלתות הכניסה

מאד חשוב לבחור אותם נכון: בזכוכית – יש לוודא שהיא ליבה כפולה עם מנגנון למניעת שברי זכוכית. בפרזול – יש לוודא שהוא מתכתי אלחלד או מחומר אחר עם הגנות משריטות; בהדבקות בין הזכוכית לפרזול – יש לוודא שהן נעשות עם דבקים שעמדו בתקנים מערביים ובתוספת גומיות הדבקה מתוחות איכותיות.

חלקו הפנימי של המקלחון

יש לוודא כי קירות השיש והמרצפות החדשות בתוך תא המקלחון נאים בעיניכם ויוצרים עבורכם רוגע ושלווה. זהו התקן פנימי ולא חיצוני ולכן כאן אתם ממש מתבססים על טעמכם הדקורטיבי האישי. מאד חשוב לבדוק מספר דגמים, לבחון כיצד נראית הרצפה וכיצד נראים הקירות הצבעוניים בעיניכם ולבחור את נוסחת העיצוב שתרגש אתכם ביותר.

תחזוקה

חשוב להשתמש רק בחומרי הניקיון והשימון שאושרו בחנות המקלחונים או בפרוספקט המוצר שצורף לקנייה. מאד מומלץ לסגור, במעמד הרכישה, חומרים אלו, או לקבל הפנייה מהחנות עם שמות מדויקים של חומרים אלו לרכישה. אנו ממליצים לבצע עבודות תחזוקה במקלחון אחת לכמה שבועות או חודשים לפחות בשביל לשמור על מראה חדש, מלוטש ולא טחוב. אנו ממליצים לבצע ניקיון זה גם בדלתות החוץ וגם באריחי האבן בתוך התא. בכך, אתם מבטיחים חוויית רחצה מפנקת בהמשך ציר הזמן.