מקלחונים במבצע

 מדריך קצר לאיתור עסקת מקלחונים במבצע

מקלחונים הם פתרונות הרחצה שתמיד נוטעים בלבנו שמחה. מי לא חושב בסוף היום על בילוי אינטימי במקלחון לאחר שגרת היום העמוסה? לכן, כשאתם מתכננים חדר אמבטיה, מאד מומלץ להשקיע במקלחון אשר תסדירו בו. מקלחון הוא התקן רחצה יוקרתי ומורכב אשר מאד מומלץ לדעת כיצד לבחור. לקוראי מדריך זה האפשרות לדעת אם הוא יתאים לעיצוב חדר האמבטיה שלהם, וגם – אם התכונות שלו אכן מצביעות על כך שמדובר במחיר מבצע.

בחרו מקלחונים בהתאם לעיצוב חדר האמבטיה שלכם

את הבחירה מאד מומלץ לבצע באמצעות הדמיית מחשב של חנות מקלחונים. תוכלו למצוא בה את כל דגמי המקלחונים האפשריים, עם דלתות מלבניות, עם דלתות רבע מעגל, עם שיש לבן או צבעוני בקרקע ובקירות, ועוד. מומלץ לבחור הן את צורת המקלחון והן את הצבעים הדומיננטיים שלו בהתאם לעיצוב חדר האמבטיה הקיים. אם זהו האייטם הראשון שאתם מכניסים אליו, בחרו על פי השאיפה שלכם בעיצוב חדר האמבטיה: כזו שמבוססת על עיצוב מודרני לבן, או וינטייג' בצבעים כהים. את זכוכית הדלת של המקלחון ניתן לעצב על פי דרככם: במרקם חלק, או בפורמט התזת חול להסתרת הצד השני.

בחרו מקלחונים המתאימים בגודלם למראה של החדר

כשאתם מציצים לחדר האמבטיה שלכם מהכניסה, האם הוא נראה גדול או קטן? בהתאם לכך, מומלץ לבחור את המקלחון שלכם .אם זהו חדר שנראה צר וקטן, מומלץ לבחור מקלחון עם דפנות דקות וידיות פתיחה קטנות בשביל ליצור שילוב דקורטיבי ראוי. אבל אם מדובר על חדר גדול, מומלץ לבחור מקלחון שהחלקים שלו עבים ורחבים על מנת לייצר התאמה דקורטיבית ולא לבחור מוצר קטן מדי שעשוי להיות לא משפיע. כך, אתם שומרים על פרספקטיבה ראויה בין איך שהחדר נראה לבין איך שיוצג בו המקלחון.

אתרו עסקאות במחיר מבצע

מקלחונים במבצע ניתן לאתר בקלות בחגים ומועדים, בימים בהם השופינג הוא יום בפני עצמו, כמו יום שישי הרביעי בכל חודש נובמבר (בלאק פריידיי), תחילת שנה לאחר חופשת הקיץ בספטמבר, בסילבסטר ובמועדים מרכזיים נוספים. ניתן גם לאתר מקלחונים במבצע על ידי מציאת דגמים שעומדים לצאת מהמגוון בחנות ולהיות מוחלפים באחרים. בימים שזה קורה, החנות תצא למבצע מכירות מיוחד ולכם תהיה הזדמנות לרכוש מקלחונים במחיר לא יקר.