ויטרינות

 טיפים אודות רכישת ויטרינות סלון איכותיות לבית

ויטרינות הן חלונות כניסה גדולים. המראה שלהן בעל תכונות של החלון הבלגי: מסביב לזכוכית ישנו פרופיל בצבע, כאשר בחלק מהמקרים הוא פרופיל שתי וערב בתוך הארון ובחלקם הוא צדדי בלבד, כשהדלת כולה עשויה זכוכית. מדוע צריך ויטרינות בסלון ומהם היתרונות שלהן?
תצוגה מהודרת – במידה וברצונכם להדגיש את קווי היציאה מהסלון, עם פלטות זכוכית המראה ייחודי. 
התאמה לכל עיצוב סלון – ויטרינות שקופות משתלבות כארונות עם כל עיצוב, כפרי כמודרני.
חידוד מערך העיצוב בסלון – כאשר יש ויטרינות הקונספט העיצובי בחדר מחודד תמיד.
 
להלן מספר טיפים שימושיים לבחירה חכמה של ויטרינות סלון.

בחרו צורה בסיסית של פרופיל ויטרינות

את הצורה הבסיסית של פרופיל הוויטרינות שלכם קל מאד יהיה לאפיין באמצעות נדבכים אחרים שיש להם פרופיל בחדר: החלון הבלגי, משקוף הדלת, וכד'. במידה והאלמנטים הללו מרובעים, אנו ממליצים לרכוש פרופיל מרובע גם עבור ויטרינות. במידה והם עגולים יש לדבוק בפרופיל העגול מאותם טעמים.

בחרו דגם פרופיל העולה בקנה אחד עם צרכי הפרספקטיבה בחדר

חדר קטן צריך להתבסס על ויטרינה עם פרופיל בצבע בעל גוון כהה, עם זכוכית שנראית דקה. חדר גדול, בדיוק להיפך: פרופיל בצבע בהיר עם זכוכית עבה. בדרך זו אתם יוצרים בסלון שלכם את העיצוב הנדרש, כשלפניכם ויטרינה שמתאימה בדיוק לקונספט שלו. גדלים שונים של סלונים יוצרים הצללה ברמה שונה וזה משפיע על הבחירה של גוון צבע הפרופיל ועובי הזכוכית כך שההתקן ישתלב במיטבו עם יתר הפריטים בחדר. 

בחרו עיבוד עיצובי לגוף הזכוכית בוויטרינה

ויטרינות מעוצבות עשויות להיות שקופות לגמרי, או בצבע מוטה כמו צהבהב או ירקרק. ניתן לבחור ויטרינות 100% חלקות או עם התזת חול המספקת הסתרה קלה של מה שיש בפנים. חשוב לבצע את בחירת זכוכית הוויטרינות בהתאם לצרכים העיצוביים בסביבה בהם הן ימוקמו. בדרך זו אתם דואגים כי התקן זה ישתלב בחדר שלכם באופן אופטימאלי של ממש, ולא ייצור מראה חריג במרחב. אם יש לכם רכיבים אחרים מזכוכית בסביבה, כדוגמת חלון בלגי או ארון זכוכית תואם, מומלץ להיעזר בהם כדי לקבוע את זהותה של זכוכית הוויטרינה שלכם. 
 
 
עשוי לעניין אתכם גם חלונות פרופיל בלגי