ארונות רחף

 מהם ארונות רחף? כל מה שרציתם לדעת על ארונות בעיצוב מלוטש ומדהים

ארונות רחף הם ארונות חצובים אשר דלתותיהם נראות שונות לחלוטין מהמסגרות שלהן. האחרונות מעוצבות בתבניות דקורטיביות מקוריות בשילוב גרפיקה ממוחשבת ואיורים מוחשיים, כשהדלתות מבצבצות מבעדן בצבע שונה לחלוטין. החציבה בארונות הללו היא הכרח משום שרק כאשר ממד העומק מוסתר לחלוטין ונוצרת תחושה של חד ממדיות על  הקיר, ניתן לייצר את אלמנט הרחף הלכה למעשה.

עיצוב ארונות רחף

על מנת לעצב ארונות רחף – מומלץ לבקר בהדמיית מחשב של חנות ארונות מקצועית. הדמיית מחשב זו מסייעת לכם לבחור ארונות מעוצבים על פי הצרכים של החדר המיועד. צבעי מסגרות הריחוף של הארון ודלתות הרחף עצמן יכולים להיבחר בקלות כאשר אתם משווים את מבנה החדר שלכם עם הדגמים של ההדמיה, ובכך מוצאים את הארון שיתאים בדיוק להטמעה במרחב.

מראה החדר לאחר הטמעת הארונות

חדר שיש בו ארונות רחף הוא חדר מפואר עם פתרון אחסון מפנק במיוחד. בשל חסכנותם במקום, כתולדה ישירה של החציבה, ניתן להשתמש בחדר בודד בו ישנם ארונות מסוג כזה כחדר ארונות. זהו חדר מרווח אשר צפוי ליצור עבורכם חוויית אחסון נהדרת. עיצוב החדר ייראה בדיוק כמו בהצבת תמונות על הקיר. הצבעים והתקני האחסון המעוצבים יוסיפו נופך רב עבורו ויעשירו את מראה החלל הפנימי שלו. זהו אחד הארונות המבוקשים עבור מי שמבקש לעבות את עיצוב החדר ולחדדו.

עמידות ואיכות המוצר

ארונות רחף הם ארונות עמידים ואיכותיים העשויים מחומרי בוטיק על טהרת הזכוכית בדלתות הפתיחה או ההזזה. ארונות אלו עמידים למשך שנים רבות ונשמרים כמו חדשים גם לאחר תקופת שימוש ארוכת טווח. אם אתם מחפשים ארון אשר יישמר עבורכם וישמש אתכם לתקופה ארוכה, אתם בוודאי מחפשים ארונות רחף!

שילוב ארונות רחף בחדר

אנו ממליצים לשלב ארונות רחף בחדר בהתאמה לעיצוב ארונות אחרים המצויים בו, מגירות וכל רכיב אחסון אחר, כשהעיצוב הצבעוני והמלוטש של ארונות רחף ישמש כאמצעי לחידוד הדקורציה בחדר. תבנית העיצוב של ארון זה צריכה להיות קוהרנטית לתבניות העיצוב של ההחסנים הקיימים על מנת ליצור זהות עיצובית בחדר. בכך, אתם דואגים לגבש חדר מעוצב, עם פריטים דקורטיביים חדישים על ארונות הרחף.