ארונות מעוצבים

ארונות הזזה מודפסים

התקני אחסון דקורטיביים למדי הם ארונות הזזה מודפסים. מדובר על ארונות אשר הדופן הקדמית שלהם מחליפה למעשה את הצורך בתמונת קיר. היא מודפסת על הארון במקום צבע חי. דמיינו שיש לכם ארון עם פוסטר של השדרה החמישית בניו יורק מוטמע עליו, של כוכב הילדים האהוב עליכם, או אפילו תמונת נוף מדהימה ביופיה. דמיינו שיש לכם בארון המודפס מראה ענקית שיכולה לשמש כמראת הטיפוח שלכם בחדר. לעוצמות הללו מביאים אתכם ארונות הזזה מהקולקציות של 2017.

גוף הארון עשוי מזכוכית מחוסמת

זכוכית זו יש בה כדי להשביח את רמת העיצוב בחדר. החדר זוהר ומבריק כאשר הקצה הקדמי של ארון ההזזה הוא מזכוכית, ואם יש לכם מראה על הזכוכית אז ניתן אף לנצל את זה בשביל להטמיע שם ספוטים כדי להגביר את רמת התאורה בחדר. ניתן גם לקנות ארון הזזה עם מראה שאינה שקופה, אלא בצבע אחיד אחר, וכמובן שגם אם תבחרו ארונות הזזה מודפסים בתמונות צבעוניות ההשתקפות שלכם תיראה במידה מסוימת.

פתיחת הארון באמצעות מגנט או נצרה

ניתן לפתוח ארונות הזזה מודפסים עם מגנט או עם נצרה. העצה שלנו היא לקנות לילדים ארונות הזזה 2018 ממוגנטים משום שאין קל מלפתוח אותם או לסגור אותם, וזאת לעומת ארונות עם נצרה שנחשבים למעט יותר מאתגרים לתפעול. מאידך, אם מדובר בחדר מאד רגיש, בו השמירה על השקט בו חייבת להתקיים במתכונת מוחלטת, (למשל אולפן ביתי), רצוי שבארון ההזזה תהיה נצרה ולא מגנט על מנת למנוע את התנדנדות הדלת.

ניתן לעתים להטמיע את ארון ההזזה בקיר

הדבר תלוי בקונסטרוקציה של החדר שלכם. אם החדר מכיל קירות עבים ללא תשתיות, ניתן לחצוב בהם ולהטמיע את הארון בפנים וכך לחסוך נפח רב בחדר. אם אין לכם אפשרות כזו, ניתן להציב כרגיל את הארון, אך לדאוג לממד עומק צר, על חשבון ממדי אורך ורוחב גדולים שיכסו את כל הקיר. כך, הנפח הנדיב שהיה לכם יישמר, וגם תוכלו לחסוך במקום כמעט כמו בחדר בו ניתן לחצוב חציבה מלאה.

למידע נוסף על ארונות הזזה מודפסים ניתן לפנות אלינו או לעיין בקטלוג החברה למציאת הארון המתאים!